شرکت عایق تک فوم پارسه از سال 1375 فعالیت خود را شروع کرده که در ابتدا کار خود را با تولید ورق و قطعات یونولیت و سپس با تولید یونولیت سقفی (معمولی و کرومیت) و بسته بندی و قالب به گسترش آن پرداخته است. این شرکت افتخار همکاری با شرکت های بزرگی همچون شرکت گلدیران، شرکت پارس سرام و شرکت های دیگر را داشته است. همچنین در پروژه های عمرانی شهرداری تهران نظیر تونل نیایش، پل صدر، دریاچه چیتگر و اتوبان نیایش و … حضور فعال داشته است.

اطلاعات تماس

  • 55203855(021)
  • info@tfparse.com
  • شنبه - پنجشنبه : 8:00 الی 17:00
  • تهران، ابتدای جاده قدیم قم، روبروی سه راه تراسفو، خیابان انبار نفت، مجتمع صدرا، خیابان 11، پلاک 8
height: 30px;

محصولات

خانه محصولات
محصولات

تک فوم پارسه

شرکت عایق تک فوم پارسه با بهره گیری از دانش و تخصص کارشناسان خود و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه قادر به تولید محصولات متنوعی در زمینه یونولیت می باشد. از مهمترین محصولات شرکت عایق تک فوم پارسه می توان به ورق یونولیت (فوم ورقه ای)، قالب بسته بندی، یونولیت سقفی، چسب یونولیت، ورق xps، پلی یول و ایزوسیانات اشاره کرد.

ورق یونولیت(فوم ورقه ای)
یکی دیگر از محصولات ساخته شده از پلی استایرن انبساطی ورق های یونولیت می باشند که کاربرد های متنوعی در صنعت و ساختمان دارند.
بیشتر بدانید
قالب بسته بندی
در خصوص قالبهای بسته بندی این شرکت به دو صورت ذیل فعالیت میکند .
1 - برش cnc
2 - قالب ریخته گری
بیشتر بدانید
یونولیت سقفی
یونولیت سقفی یا پلاستوفوم به نوعی از مصالح ساختمانی گفته می شود که جهت قالب بتن ریزی سقف های تیرچه مورد استفاده قرار می گیرد.
بیشتر بدانید
چسب یونولیت
چسب یونولیت محصولی است که بر پایه استایرین بوتادین رابر و پلی بوتادین رابر با استفاده از حلالهای آروماتیک و آلفاتیک تولید و ارائه می گردد.
بیشتر بدانید
ورق xps
ورق پلی استایرن اکسترود شده (Extruded Poly Styrene) که اختصارا به XPS مشهور است،جهت عایق کاری دارای کاربرد وسیعی می باشد.
بیشتر بدانید
ایزوسیانات
ایزوسیانات (Isocyanate)، با عنوان دی ایزوسیانات شناخته شده و معروف است. یک ترکیب شیمیایی بسیار واکنش پذیر با فرمول عمومی –N=C=O است.
بیشتر بدانید
پلی یول
پلی یول به دسته ای از مواد شیمیایی اطلاق می شود که دارای حداقل دو گروه هیدروکسیل (OH) باشند. پلی اورتان ها از واکنش پلیول و ایزوسیانات سنتز می شود.
بیشتر بدانید